Öğrencilerimizle olduğu gibi, değerli paydaşlarımız olan anne babaları ve aileleriyle de iletişim içinde olmak bizler için büyük önem arz etmektedir. Her yıl düzenlemekte olduğunuz Aile Günü organizasyonu ile öğrencilerimizin aileleri ile bir araya gelip tanışmayı, fakültemizi tanıtmayı, yaptığımız ve planladığımız değişiklikler hakkında bilgi vermeyi ve bu konularda ailelerden görüş almayı amaçlamaktayız. Her yıl Haziran ayının ikinci haftasında gerçekleştirdiğimiz bu önemli güne geniş katılımlar olmaktadır. Böylece, ailelerimiz ve öğretim üyelerimiz birbirlerini tanıma ve sohbet etme fırsatı bulmakta, ayrıca aileler çocuklarının eğitim gördüğü kurum hakkında daha geniş bilgilere sahip olarak önerilerini doğrudan fakülte yöneticilerimizle paylaşma imkanına sahip olmaktadırlar.

İşletme Fakültesi Aile Gününe katılarak bizlere ve sevgili öğrencilerimize desteğinizi sürdürmeniz bize büyük mutluluk verecektir.

Prof. Dr. Ülkü Gürler
Dekan

Aile Günü 2019

Fakültemizin çok önem verdiği geleneksel Aile Günü bu yıl 25 Eylül 2019 tarihinde değerli velilerimiz,  dekanımız ve öğretim üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.  Dekanımız  Prof. Dr.  Ülkü Gürler ve dekan yardımcımız Doç. Dr.  Zeynep Önder fakültemiz hakkında genel bilgiler ve lisans programımız hakkında detaylı bilgiler sundular.

 

Resimleri büyütmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.

Aile Günü 2018

2018 Aile Gününe dair tüm detaylar için lütfen yandaki resme tıklayın.

Fakültemizin çok önem verdiği geleneksel Aile Günü bu yıl 7 Haziran 2018 tarihinde değerli velilerimiz,  dekanımız ve öğretim üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.  Toplantımızın başında ki müzik dinletisinin ardından dekanımız  Prof. Dr.  Ülkü Gürler ve dekan yardımcımız Yard. Doç. Dr.  Örsan Örge fakültemiz hakkında genel bilgiler ve lisans programımız hakkında detaylı bilgiler sundular. Dekanımız, konuşması esnasında, Bilkent Üniversitesi’nin tüm üniversite paydaşları için sağlıklı ve uygar bir üniversite ortamı oluşturmak hedefiyle Dumansız Kampüs Politikasını başlattığını, bu bağlamda 1 Eylül 2022 tarihinden başlamak üzere, sigara ve diğer tütün ürünleri ile elektronik sigaraların kullanılmasının Bilkent Üniversitesi’nin açık ve kapalı tüm alanlarında yasak olacağını özellikle vurguladı. Sonrasında, eğitim programımızın değişik yıllarında öğrencilerden beklentilerimiz ve onların karşılaştıkları  zorluklar, fakültemiz  ve üniversitemizin verdikleri destekler konusunda velilerimiz aydınlatıldı.  Ailelerin, öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve mezunlarımızın bir bütün oluşturduğu ve bu paydaşların sürekli iletişim ve dayanışma içinde  olmalarına fakültemizin çok değer verdiğine değinildi. Sunuş sonrasında velilerimizin eğitim, eğitim sonrası kariyer olanakları, stajlar ve diğer konulara ilişkin soruları cevaplandırıldı. Sunum kısmının ardından velilerimiz ve öğretim üyelerimiz hafif ikramlar eşliğinde  sohbet etme fırsatı buldu.  Oldukça verimli geçen bu günde velilerimize bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyor, gelecek yıllarda yapacağımız toplantılara da katılımlarını bekliyoruz.

Aile Günü 2017

Resimleri büyütmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.