Öğrencilerimizle olduğu gibi, değerli paydaşlarımız olan anne babaları ve aileleriyle de iletişim içinde olmak bizler için büyük önem arz etmektedir. Her yıl düzenlemekte olduğunuz Aile Günü organizasyonu ile öğrencilerimizin aileleri ile bir araya gelip tanışmayı, fakültemizi tanıtmayı, yaptığımız ve planladığımız değişiklikler hakkında bilgi vermeyi ve bu konularda ailelerden görüş almayı amaçlamaktayız. Her yıl Haziran ayının ikinci haftasında gerçekleştirdiğimiz bu önemli güne geniş katılımlar olmaktadır. Böylece, ailelerimiz ve öğretim üyelerimiz birbirlerini tanıma ve sohbet etme fırsatı bulmakta, ayrıca aileler çocuklarının eğitim gördüğü kurum hakkında daha geniş bilgilere sahip olarak önerilerini doğrudan fakülte yöneticilerimizle paylaşma imkanına sahip olmaktadırlar.

İşletme Fakültesi Aile Gününe katılarak bizlere ve sevgili öğrencilerimize desteğinizi sürdürmeniz bize büyük mutluluk verecektir.

Prof. Dr. Ülkü Gürler
Dekan Vekili

Aile Günü 2018

Fakültemizin çok önem verdiği geleneksel Aile Günü bu yıl 7 Haziran 2018 tarihinde değerli velilerimiz,  dekanımız ve öğretim üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.  Toplantımızın başında ki müzik dinletisinin ardından  dekanımız  Prof. Dr.  Ülkü Gürler ve dekan yardımcımız  Yard. Doç. Dr.  Örsan Örge fakültemiz hakkında genel bilgiler ve lisans programımız hakkında detaylı bilgiler  sundular. Bu kapsamda  eğitim programımızın değişik yıllarında öğrencilerden beklentilerimiz ve onların karşılaştıkları  zorluklar, fakültemiz  ve üniversitemizin verdikleri destekler konusunda velilerimiz aydınlatıldı.  Ailelerin, öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve mezunlarımızın bir bütün oluşturduğu ve bu paydaşların sürekli iletişim ve dayanışma içinde  olmalarına fakültemizin çok değer verdiğine değinildi. Sunuş sonrasında velilerimizin eğitim, eğitim sonrası kariyer olanakları, stajlar ve diğer konulara ilişkin soruları cevaplandırıldı. Sunum kısmının ardından velilerimiz ve öğretim üyelerimiz hafif ikramlar eşliğinde  sohbet etme fırsatı buldu.  Oldukça verimli geçen bu günde velilerimize bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyor, gelecek yıllarda yapacağımız toplantılara da katılımlarını bekliyoruz.

Aile Günü 2017

Resimleri büyütmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.