EMBA Ana Sayfa  |  Öğrenim Programı ve Hedefleri  | Ders İçerikleri  |  Başvuru  |  Akademik Kadro  |  Katılımcı Profili ve Mezun Görüşleri  |  Haberler ve Etkinlikler

 

EMBA 2021 sınıfı Göcek’te yelken eğitimi ile programa başladı – Ekim 2021

İşletme Fakültesi, Ankara Yelken Kulübü işbirliği ile Fethiye Göcek’te Executive MBA 2021 sınıfı için dört günlük bir oryantasyon programı düzenledi. “Denizde Liderlik ve Takım Ruhu” başlıklı program, bu yıl programa başlayan öğrencilere ekip çalışması ve liderlik konusunda benzersiz bir yaklaşım sundu.

Bir yelken eğitimi olarak tasarlanan oryantasyon programı, denizcilik dili ve kültürü kullanılarak ekip ruhu kavramına odaklandı. Katılımcılar, bir yelken takımında farklı roller üstlenerek “takım üyesi olma” deneyimi yaşadılar. Yelken eğitimi onlara zamanlarını ve risk yönetimi becerilerini ve liderlik yeteneklerini incelemeleri için mükemmel bir fırsat sağladı.

 

Bilkent Executive MBA Brunch Etkinliği – 12 Ocak 2020

Bilkent Executive MBA mezunları ve katılımcıları, 12 Ocak Pazar günü One Tower’da bulunan Big Chefs’te bir araya geldiler. Fakültemizden dekanımız Ülkü Gürler, dekan yardımcımız Emre Berk, öğretim üyelerimiz Lale Tomruk Gümüşlüoğlu ve Rasim Serdar Kurdoğlu ile EMBA koordinatörümüz Zeliha Baran’da brunch’ta EMBA katılımcıları ve mezunları ile birlikteydiler.

EMBA 2017 Sınıfı Katılımcıları Küresel Rekabet Stratejisi Programını Başarıyla Tamamladı.

Executive MBA 2017 sınıf katılımcıları, Michigan Üniversitesi, Stephen M. Ross Business School’da Küresel Rekabet Stratejisi Programı’nı başarıyla tamamladı. Katılımcılar sertifikalarını Prof. Puneet Manchanda’dan aldılar. Herkes için Ann Arbor, Michigan’ da unutulmaz bir hafta oldu.

Michigan Üniversitesi, Ross School of Business Yönetici Eğitim Direktörü Melanie Weaver ile Değişim Yönetimi Dersi…

Bilkent Executive MBA Brunch Etkinliği – 13 Ocak 2019

Bilkent Executive MBA mezunları ve katılımcıları, 13 Ocak Pazar günü One Tower’da bulunan Big Chefs’te ‘Yeni Yıla Merhaba’ etkinliğinde bir araya geldiler. Fakültemizden dekanımız Ülkü Gürler, dekan yardımcımız Emre Berk ve de EMBA koordinatörümüz Zeliha Baran’da brunch’ta EMBA katılımcıları ve mezunları ile birlikteydiler.

Bilkent Executive MBA Brunch Etkinliği – 6 Mayıs 2018

Bilkent Executive MBA katılımcıları ve mezunlarımız, Bilkent Otel Skybrasserie’de bir araya geldiler.

EMBA 2013, EMBA 2016 ve EMBA 2017 sınıflarından katılımla gerçekleşen toplantımızda, konuk konuşmacımız Mehmet Auf , kendi kariyer öyküsünden yola çıkarak, yöneticilik ve yaratıcılık konusundaki deneyim ve düşüncelerini keyifli bir sohbette bizlerle paylaştı.

Tüm katılanlara ve Sayın Auf’a bu toplantının gerçekleşebilmesindeki katkıları nedeniyle teşekkür eder, Bilkent Executive MBA camiasıyla gelecekteki toplantılarımızda da bir araya gelmeyi dileriz.