Bilkent Executive MBA Brunch Etkinliği – 13 Ocak 2019

Bilkent Executive MBA mezunları ve katılımcıları, 13 Ocak Pazar günü One Tower’da bulunan Big Chefs’te ‘Yeni Yıla Merhaba’ etkinliğinde bir araya geldiler. Fakültemizden dekanımız Ülkü Gürler, dekan yardımcımız Emre Berk ve de EMBA koordinatörümüz Zeliha Baran’da brunch’ta EMBA katılımcıları ve mezunları ile birlikteydiler.

Bilkent Executive MBA Brunch Etkinliği – 6 Mayıs 2018

Bilkent Executive MBA katılımcıları ve mezunlarımız, Bilkent Otel Skybrasserie’de bir araya geldiler.

EMBA 2013, EMBA 2016 ve EMBA 2017 sınıflarından katılımla gerçekleşen toplantımızda, konuk konuşmacımız Mehmet Auf , kendi kariyer öyküsünden yola çıkarak, yöneticilik ve yaratıcılık konusundaki deneyim ve düşüncelerini keyifli bir sohbette bizlerle paylaştı.

Tüm katılanlara ve Sayın Auf’a bu toplantının gerçekleşebilmesindeki katkıları nedeniyle teşekkür eder, Bilkent Executive MBA camiasıyla gelecekteki toplantılarımızda da bir araya gelmeyi dileriz.

2019 Executive MBA başvuruları henüz başlamamıştır!

Bilkent Executive MBA Programı hakkında ayrıntılı bilgileri yüzyüze almak ve kişisel kariyer hedeflerinizi paylaşmak için sizleri tanıtım toplantılarımıza katılmaya davet ediyoruz.

Toplantılara katılım bildirimleri ve kendi kurumunuzda yapabileceğimiz kurumsal tanıtım başvuruları için lütfen Program Koordinatörümüzle iletişim kurunuz:

Zeliha Beydoğan Baran
Executive MBA Programı Koordinatörü
Telefon: (+90) (312) 290 1611
E-posta: zelihab@bilkent.edu.tr